Koszyk

ROTOMAT ETUI SZKATUŁKA NA ZEGARKI AUTOMATYCZNE

169.00 

4 w magazynie

Opis

ROTOMAT

Zegarki automatyczne nie wymagają tyle troski ze strony użytkownika w kwestii bieżącego utrzymania pracy mechanizmu. Poprzez codzienne noszenie zegarka i ruchy ręką, jakie wykonuje właściciel, rotor poruszając się najczęściej w obu kierunkach, nakręca automatycznie sprężynę napędową, dzięki czemu czasomierz może wskazywać czas w zasadzie nieprzerwanie i nie wymaga systematycznego nakręcania manualnego.

Co w sytuacji, kiedy mamy kilka zegarków nakręcanych automatycznie i nie mamy możliwości noszenia ich codziennie?

Właśnie w takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem, aby utrzymać pracę mechanizmu w ciągłym ruchu, pomimo, iż zegarek nie jest noszony, jest urządzenie o nazwie Rotomat.

Rotomat to urządzenie służące do przechowywania zegarków wyposażonych w automatyczny naciąg. Zegarki w etui bezustannie wprawiane są w ruch okrężny podobny do ruchu ludzkiego nadgarstka.

Dzięki czemu, nawet po długim czasie nienoszenia ulubionego zegarka, będzie on pracował perfekcyjnie!

Rotomat został pokryty elegancką ekoskórą. Jest niewielkich gabarytów, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Silniczek, który został wbudowany w etui jest niemal bezgłośny.

Poduszeczka na zegarek została wyposażona w dodatkową nakładkę, dzięki czemu będzie pasować do każdego modelu zegarka, bez względu na długość paska.

Wszystkie wymiary zostały przedstawione na zdjęciu poniżej.

Cykl obrotów to 2 minuty w jedną stronę, pauza – 6 minut, a następnie 2 minuty w drugą stronę, pauza – 6 minut. Cykle te będą się powtarzać aż do wyłączenia urządzenia, przy pomocy przycisku umieszczonego na tyle etui.

W zestawie znajduje się zasilacz sieciowy z przejściówką na gniazdo europejskie. Dodatkowo możliwe jest również zasilanie rotomatu dwoma bateriami AA 1,5 V.

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Liczba miejsc rotujących

1

Liczba miejsc oczekujących

brak

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.